Polish Polish

NAPÓJ NA BAZIE SOKU JABŁKOWEGO
Z EKSTRAKTEM Z GOŹDZIKÓW, CYNAMONU I IMBIRU

CZAS NA ROZGRZEWKĘ

PROPOZYCJA NA JESIENNO - ZIMOWE CHŁODY

Naturalny sok jabłkowy

100% NATURY

w harmonii z naturą

ŻYCIE...

Play
Sad Sandomierski

Dajemy Ci czystą naturę...

previous arrow
next arrow
Slider

Usługowe tłoczenie soków

tłoczenieTym znakomitym smakiem możesz cieszyć się kupując wyśmienity naturalny sok jabłkowy Sad Sandomierski. Ten smak możesz także zatrzymać zamieniając na naturalny sok, owoce dojrzałe w Twoim sadzie.
 
Sok wyciskany jest metodą tłoczenia „na zimno” i utrwalany termicznie poprzez proces łagodnej pasteryzacji zaledwie 82,5 stopnia C. Dzięki temu sok zachowuje naturalny smak oraz cenne substancje odżywcze, zawarte w świeżych owocach – zachowuje niemal wszystkie witaminy i wartości odżywcze świeżego jabłka. Posiada cukry wyłącznie naturalnie występujące w owocach, a jego smak i barwa zależą od odmiany i stopnia dojrzałości owoców.
 
Soki nalewamy do opakowań typu Bag in Box w objętościach 3l, 5l lub szklanych butelek o pojemności 330ml, 750ml, 1L. Sok zachowuje trwałość przez 12 miesięcy od daty produkcji oraz świeżość 14 dni od otwarcia.
 
Wyobraź sobie środek pięknej zimy, mroźny zimowy dzień i spędzane wspólnie z rodziną Święta Bożego Narodzenia. Zamknij oczy, weź głęboki oddech – przenieś się klika miesięcy wstecz do słonecznej jesieni - poczuj zapach i smak świeżego jabłka, zerwanego prosto z drzewa.
 
Ten smak ukryliśmy w każdym łyku naturalnego soku jabłkowego...
 
W sprawie usługowego tłoczenia soku, prosimy kontaktować się pod numerem telefonu: (+48) 783 034 555
ONI JUŻ WIEDZĄ
DLACZEGO TAKI DOBRY
BO WYTŁOCZONY
TUŻ PRZED ROZLEWEM
Slider

Gdzie można kupić nasze produkty?

 

Nasze produkty znajdziecie w sieciach handlowych...

© 2020 Sad Sandomierski Sp. z o.o.