Polish Polish

Naturalny sok jabłkowy

100% NATURY

ŻYCIE w harmonii z naturą...

Play
Sad Sandomierski

Dajemy Ci czystą naturę...

previous arrow
next arrow
Slider

Firma zatrudni magistra farmacji na umowę zlecenie (jako praca dodatkowa)

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe, kierunek farmacja
  • znajomość aktów prawnych dotyczących składu i produkcji suplementów diety
  • preferowana znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym

Obowiązki:

  • analiza składu suplementów diety pod kątem ich funkcjonalności dla organizmu człowieka
  • konsultacje składu suplementów diety pod kątem zgodności z polskim prawem
  • ewaluacja składu suplementów diety
  • konsultacje nowych receptur suplementów diety

Firma oferuje zatrudnienie na umowę zlecenie (w wymiarze do 20 h/m-c).

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV.

Odpowiadając na ogłoszenie proszę o zamieszczenie poniższej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Sad Sandomierski Sp. z o.o. Węgrce Panieńskie 33A 27-641 Obrazów moich danych osobowych, zawartych CV lub/i w  innych przekazanych przeze mnie dokumentach oraz danych dodatkowych podanych przeze mnie dobrowolnie, w tym mojego wizerunku, w celu związanym z moim udziałem w niniejszym procesie rekrutacyjnym (zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.).

Administratorem danych osobowych jest Sad Sandomierski Sp. z o.o. (Węgrce Panieńskie 33A 27-641 Obrazów). Dane osobowe zbierane są w celu realizacji procesu rekrutacji (podstawa prawna: art. 221 §1 kodeksu pracy w zw. z art. 6 ust. 1 lit. c. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.) Dane osobowe będą przetwarzane przez okres trwania niniejszej rekrutacji. Przysługuje Pani/Panu prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych dotyczących swojej osoby, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych.

ONI JUŻ WIEDZĄ
DLACZEGO TAKI DOBRY
BO WYTŁOCZONY
TUŻ PRZED ROZLEWEM
Slider

Gdzie można kupić nasze produkty?

Nasze produkty znajdziecie w sieciach handlowych...